Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csib41

    aktív tag

    Sziasztok!
    szeretném népesíteni a diy projektor tulajok táborát.
    kezdésként a jóval egyszerűbb és osztálytársam által is megcsinált elvet követném:
    írásvetítő + lcd vagy tft
    párezer forintért (3-6) tudnék venni 15"-os lcd monitort ami szerintem alkalmas lenne erre a feladatra. Viszont írásvetítő 12e-től felfele amit lehet sóher vagyok de egy 10 éves "kitudjamennyitment" gépért sokallok.
    Kérésem lenne ,hogy bombázzatok tapasztalatokkal ,képekkel ,videókkal ,bármivel amit fel tudnék használni az építés során. Elvben már összeállt a fejemben minden ,alkatrészek később lesznek ,hátha kifogok egy aukciót vagy valami hasonlót. Fél éve tervezgetem ,hogy csinálok egy projit ami az előmunkálatokban is meglátszik ( szobaátrendezés ,új polc mint állvány ,festés stb.).
    Ha van valakinek eladó vetítője elfogadható árban átvenném.
    Vetítő és az lcd lap között egy 80-as tápventi elég légmozgást biztosít?
    Mivel kicsi a szobám 3x2m alapterületű ezért az elhelyezést csak úgy tudom megoldani ,hogy körülbelül 1.8-2m távolságra lenne a proji a képtől. Mekkora képre számíthatok naggyából? Mivel oszt. társam megcsinálta , de nem szedte le az ag réteget így gondolom "szebb" képet kapnék, így naggyából tudom mire számíthatnék és elhatároztam ,hogy belevágok. Kívánjatok előre is sok szerencsét ;)

Új hozzászólás Aktív témák