Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 426os

    őstag

    válasz #41635072 #13334 üzenetére

    Az a durva, hogy a lakás, amit béreltem a korábban említett lakóparkban 33nm volt és min. 30M-ért ment el. Lehet számolni. Találkoztam 1-2 vevőjelölttel megtekintéskor és aki (szerintem) végül megvette az kb 5 perc ott tartózkodás után, bármi komolyabb vizsgálat nélkül nyögte be a tulajnak, hogy akkor ő ezt most megvenné és már tervezte is fejben, milyen lesz az új konyhabútor. Köpni nyelni nem tudtam, hallva, hogy mennyire felelőtlenül döntenek az emberek 10 milliókról, holott a felét hitelből tervezte fizetni. Mindezt a meghirdetés után 1 héten belül. Ugyanez van az albérletpiacon is, egy 120+rezsis garzonért, ami normális helyen van és nem full lepusztult, sorban állnak a bérlők, abszolút nincs lehetőség mérlegelésre, hogy most az adott lakás mennyire éri meg, kivegyem-ne vegyem. Kicsit kilátástalannak érzem néha a dolgokat, habár még nagyon karrier elején vagyok, versenyképes szakmában, csak éppen 0 (vagy inkább mínusz) hátszéllel.
    Nem teljesen áll össze a fejemben, hogy mi a fene folyik itt. Én most adtam még 1-2 év türelmi időt magamnak, addig tőkét gyűjtök, igyekszem fejlődni szakmailag, aztán meglátjuk. Külföldre sosem akartam menni, de mostanában sokszor játszom a gondolattal, mert olyan szinten kellene a fizumnak emelkednie pár év alatt, hogy egyről a kettőre juthassak, amiben már nem vagyok biztos, hogy reális elvárás lehet.

    .

Új hozzászólás Aktív témák