Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferike81

    senior tag

    válasz Kiskokó #83312 üzenetére

    Na ezt én is hasonlóan gondolom. 1,364 misitől kezdődik az ára, ami azért valljuk be, hogy nem kicsit túlzó. Egyenesen irreális. értem én, hogy minőségi anyagok meg design, de azért mindennek van határa. Még azt is megértem, hogy a sznob vevőre épít, de szerintem ez azért még akkor is sok. Ennyi pénzből megoldható szvsz egy egész ebédlő berendezése minőségi anyagból, székekkel tálalóval együtt. Kis utánajárással tuti lehet találni egy kivitelezőt. Én most pl 480 cm hosszú, 60cm széles 3cm vastag fodrászpultot csináltam gránitból ennek az árnak a töredékéből, pedig ott is az első ajánlatok millió felettiek voltak.

    Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Kiskokó #83312 üzenetére

    Veszel 2 tábla tetszőleges dekorú bútorlapot, összeragasztva közös élzárással kb 50-60 k-ért, alá hegesztetsz és festetsz egy lábat 100-as U acélból, egy darab 6 méteres szál ki is adja a két lábat 25k-ért. Ennyit az anyagról, a hebesztés, festés egy százasból biztos megvan, 8 db pozdorjacsavar, egy fúró és 4 tenyérnyi öntapadós filc kell még hozzá.
    Lapszabászatot, lakatost pedig ad a google is.

    Az 1,3 millában a tömör dió van benne, amit meg kell tudni úgy csinálni, hogy ne vetemedjen el, ne hasadjon, ne repedjen függetlenül attól, hogy egy hűvös, nyirkos borospincébe kerül, vagy egy száraz, fűtött étkezőbe. Benne van a dizájn, benne van a Max City terembérlete, a dolgozók bére, stb.

    Persze elhiszem, hogy neked ebből csak az asztal kell, elég valamilyen szarabb anyagból is.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák