Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Lipton #31931 üzenetére

    10e ft-ból van meg kiszállással munkadíjjal a kb 600m2 gyepszellőztetés és nagyjából 3 óra alatt végeznek. azt mondta, hogy az ő gépét már 1000m2-nél szintén pihentetni kell (2500-as motorral szerelt és ez is csak félipari szellőztető gép!), de alatta bármit bármikor megcsinál, igaz, volt olyan kert, ahol küzdött ez a gép is, úgy elvolt hanyagolva. valami sárga-fekete gép és 3x nagyobb, mint az al-ko, amit vettem :DDD meg tök más felépítésű a késes rendszere is.
    a legolcsóbb félipari amit mondani tud 200e ft-ba kerül, tehát 20e/év, 10 év. hogy mi lesz 10 év múlva??? fene tudja.. az viszont hótziher, hogy ha a fűnyíró tönkremegy, csak hondát veszek helyette, nem érdekel, hogy 400e ft, már értem, miért kerül annyiba, kipróbáltam egyet éééésssss, fúbazz, integrámat cserélném rá néha :D

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • grabber

    addikt

    válasz Lipton #31931 üzenetére

    Igen bátorság ez kijelenteni,de csak 4 féle fűmagfélét vettem az elmúlt 1 hónapban.Igazad van,meg kellett volna vennem az összes félét :D
    Igaz a mi kertünk elég rendezetlen,én csak egy kis füves területet akartam agyagos terület helyett.Olcsón elég jól megúsztam.Gondolom sokan ennél profibban szeretnék megoldani.
    Amire jobban figyelnék.Lassan növő fűmagot vennék és a talajegyengetésre még jobban figyelnék.

    Neten utánanéztem milyen fűmagkeverékek vannak és igazából nagyon hasonló a fajtájuk.Van 4-5 faja amit összekevernek,de ebben sem láttam nagy eltérést.Minőséget nem tudtam nézni természetesen.

Új hozzászólás Aktív témák