Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BRIKLY

    veterán

    válasz Ton-ton #28347 üzenetére

    Akkor a padló fűtést azt hiszem egy időre kizárhatjuk,bár majd ha eljön az ideje,hogy betonozom a másik szobát,ahol még hajópadló van,visszatérünk rá.Egy biztos,ott már okosan szigetelni fogom a betont. :K
    2 oldalú vágás nem hangzik túl jól,a már készen felújított szobát nem szívesen pakolnám ki megint,és hoznák be egy robbanómotoros láncfűrészt,hogy aztán festhessek megint,mert tuti bevennék a falak a büdös füstszagot.Akkor inkább előbb megpróbálkozok a beütéses módszerrel,na de ez sem most lesz még sajnos.

    Szóval akkor a műanyag ablakkal nem érnék többet mint a vályog külső szigetelésével.Hmm,meglepő.Kissé szelelősek itt az ablakok,főleg az ajtó,persze szivacs csíkkal csökkentettem amennyire lehetett.
    Bár nem tudom a külső szigetelés mennyire hatásos,egyet már tudok,a belső nagyon jó hatással van a fűthetőségre,meg a hőérzetre.Mint már mondtam,sokkal kellemesebb lett a beton falú konyha 4 centi belső szigeteléstől,mint a 60-70 centis vályog.

    Padlás szigetelés ötleteket köszönöm,utolsó kérdésem ezzel kapcsolatban,hogy Szerinted megéri itt ezt megcsinálni? Lesz érezhetőbb különbség?

    (#28349) Ton-ton:Az szép,és gondolom én magamnak nem is köthetném be,arra még plusz munkadíj,na meg több százezer az anyag...Szóval akkor a gázkazán még pihen ott,ahol van :D

    [ Szerkesztve ]

  • neduddki

    nagyúr

    válasz Ton-ton #28347 üzenetére

    HI!

    vellanyaszom aszonta50foksovizzel futi a padlot lusta kivarni, vmiolasz csoje van 5-6 evebuirja, mondomneki megvagyTe kergulve hogytakarekoskocc?:- )

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák