Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moonwolf

    senior tag

    Sziasztok! Tudom két teljesen eltérő habitusú kutya.

    Magyar agárban vagy kuvaszban gondolkodok. Persze ha jobban belegondolok az erdélyi kopó és a mudi is tetszik. Igazából az első kettőt szívesen tartanék egyszerre, de maradjunk realisták, egy kutyusra is megfelelő időt kell szánni a jó kommunikációra. Magyar agarunk volt annó, kuvaszokat meg ismertem akik jó temperamentummal rendelkeztek és mudi is volt a családban. Erdélyi kopóval nincs tapasztalat és ahogy láttam az interneten sem nagyon foglalkoznak vele, pont úgy ahogy a magyar agarakkal sem nagyon.
    Az udvar nem a legnagyobb, de tudna szabadon járkálni is, viszont a napi séta és játék nem probléma, mondjuk a kettő majdnem ugyanaz a kutya számára. Hosszabb távok is játszanak sík terepen és hegyi terepen is!
    Egy idős tacskóm van, Ő leginkább pihengetni szeret, meg igényli hogy egy térben legyen a család.
    Ha úgy nézzük négy, de inkább az a két előbb említett fajta között gondolkodok.

    =Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

Új hozzászólás Aktív témák