Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    Üdv mindenkinek.
    Szal van egy USB-s LG XD7-es 500G-s winyóm.
    Az első csatlakoztatásnál ahogy a win szereti, elkezdte telepítgetni az USB-s driverokat, STB... Majd kiírta, hogy telepítés stornó, nincs driver, (és nem is lesz... :( )
    Winyó le -> vissza. Ismét mazsola... Majd jé van driver + minden, csak nem müxik a gépemen a cuccos. Egészen pontosan win 7 alatt nem müxik.
    Azt írja, hogy a lemez írásvédett!!! :F :W
    A vassal nincs gond, mert ha beteszek pl egy XP telepítőlemezt, vígan tudom particionálni, formázni, STB...
    A winyó másnál vígan ketyeg, semmi baja.
    Szal mit tegyek a win7-el (ha lehet még nem törölném :U ), hogy kezelje a wincsit?

    A segítséget előre is köszönöm...

    Ps: már nekiálltam archiválni a C meghajtót... De nagyon nem akarózzik win telepítéssel elbaxni a hétvégét...

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz Sándor -P20- #10011 üzenetére

    Mivel ZERO!!! :Y hozzászólás volt a kérdésemre, mart a saját 5let. Win 7 újrareszelése....
    A telepítés után a "makacs" winyó egycsapásra életre kelt!!!!
    Amit kiderítettem:
    A gond a jogosultságok kiosztása körül keletkezett, és az is csak a saját rendszeremen.
    Szal ennyi...
    Azért jó lett volna megúszni ezt a tortúrát...
    Ja és ha már külső winyó és archiválás:
    Tudnátok ajánlani egy jó progit amivel le tudnám gostolni a rendszermeghajtót???
    Esetleg 5letet, hogy a külső USB-s winyóról hogyan tudom majd életre kelteni a felsallangozott win 7-et?

    Remélem erre a kérdésre több választ kapok mint az előzőre...

    Üdv.

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz King Unique #10045 üzenetére

    Najaa, télleg nem olvastam végig a hszt.... :R :R
    A gyári backup belepusztult a winnel vívott harcba... :F (Xp telepítővel történő partíció törlés / formázás... :Y ) Szal annak annyi. Ráadásul nem találom sehol a neten, pedig szívesen visszaállítanám. Na mind1.
    Elsősorban gosztolni szeretném a friss, működő, ( nem kell annyira röhögni... ;] )
    win7-et.. Későbbi visszaállítás, biztonsági mentés céljából...
    A beépített backup modult nem tudom működésre bírni... (ennyit a win7 csodáiról.. :W ) Elindul a rendszer mentése, majd kb 5 perc múlva kiakad... (a C meghajtó kb 90%-ban üres)
    Az USB-s cuccot is kezeli, mert rak rá pár megát.... Szal magába roskad a rábízott feladat súlya alatt... :O
    Az eredeti Ghost-ot ezért inkább nem venném meg... Elég volt a wincsi árát kiköhögni.

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

  • Sándor -P20-

    senior tag

    Csak úgy leírnám az LG HXD7 (500G) meghajtóval az eddigi tapasztalataimat...
    Szal a Win7 kompatibilitás kissé, hogy is mondjam, nálam nem teljesen jött be...
    Az első találkozáskor a win 7 valahogy olyan frankón kiosztotta a jogosultságokat, hogy a gépemmel csak olvasni tudtam a meghajtót... :Y Ezen a meghajtó teljes újraformázása sem segített.. (XP telepítővel partíció törlése...) Mindenki másnál akihez elvittem rendben működött.. :F Tehát a jelenséget betudtam a gépemen levő win7 hisztijének.
    A problémát a Op újrarakása oldotta meg.

    Következő jelenség:
    A HDD másodsorban egy TV-re lett szánva... (gondolom micsoda meglepetés ;] )
    Szal az is csúcskategóriájú termék... (Technika!! Ha valaki nem tudná TESCO SPECIAL!! :DD )
    Szal a HDD alkalmanként kattogott, csattogott, nyüsszögött... Sőt néha totál kifagyaasztotta a TV-t.. Pendrive-val minden ok, HDD-val hiszti.
    Gondolom a TV 5V-os tápja kellően túl van méretezve, hogy simán kiadja a HDD-nek szükséges áramot. (Naja a TESCO mindenre gondolt)
    Szal rádugtam a TV-re egy külső tápos USB HUB-ot, és láss csodát minden bónusz jelenség megszűnt :C
    Ja az USB Hub-nak csak az első csatlakozóját kezeli le a TV Op-ja...
    Csak azt látom ami az első csatlakozóba van bedugva.... Na mind1 ettől még nem fogok depis lenni... ;]

    Szal egyenlőre ennyi....

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz King Unique #10106 üzenetére

    Én is kapásból arra gondoltam hogy kevés a kakaó a HDD-nek, ezért tuningoltam meg a külső tápos Hub-al. Gondolkoztam azon is, hogy megherélek egy kábelt, és átvágom az 5 V-os tápot, és simán megtáplálom a HDD-t, de inkább beszereztem egy Hub-ot.
    A HDD-t én NTFS-re formáztam. Hogy gyárilag mire volt, nem tudom... Az eredetit megette Win7... :C
    A TV úgy veszem észre mindenevő. Legalábbis eddig megevett mindent amit rádugtam...
    FAT, NTFS, viszi...
    Viszont van némi problémám a TV-vel.
    A feliratokat rendesen elszúrja.
    Szal a felirat neve ua mint a filmé, meg is találja, de nem jeleníti meg rendesen...
    összetöri a képen.
    Van valami 5leted, hogy merre találok egy fórumot ahol segíthetnek?
    Egyébként tökéletesen + vagyok elégedve a TV-vel.
    Ja Típusa:
    TECHNIKA
    Model No: W23/50J-BB-FHCDUP-EU
    Ref: LCD 23CF-204DK

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz King Unique #10112 üzenetére

    A HDD már tudja az USB 3-at, csak a gépem nem....
    A felirat problémát pedig megoldottam...
    Felégettem a feliratot az avi-ra.. :Y :Y
    A topik tippet pedig köszönöm. :R Rá fogok próbálkozni.

    [ Szerkesztve ]

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák