Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ta777

    csendes tag

    válasz King Unique #16633 üzenetére

    okés köszi :R !!! hát igen első két alkalommal csak alvóba tettem a laptopot és kattant egyet ..... , a leválasztás után eddig leállt, igaz volt kb 3-4 szer használva .... + utána amikor alvóba tettem a gépet akkor az áramot is elvette, de a wd prog-ot is felteszem...

    láttam még van ilyen fejparkolás stb téma de, azt majd később nézem meg + állítom be ...

    Kellett ez WD át is pakoltam rá mindent, mivel most megy a laptopom szervizbe ..., monitorja hol érintkezik, hol nem ....SZÓVAL a laptop vinyoján észrevettem, hogy nincs gyenge szektor + lement a rövid önteszt és a részletes önteszt is de 70% kondiciót mutat, írtad, hogy lehet HD regenátorral + HD sentinellel is ezeket javítani, de ugye ezek fizetős cuccok már ...., de majd szerzek valahonnan ilyet ...,

    Illetve ugye ha nincs gyenge szektor + csak a kondició ment le , akkor lehet nem is kell ..., elküldeném ezt a screen shotot de nem birok rájönni, hogy kell megcsinálni ......, csak ez a html riport mentése van meg de az meg nem birom ide felölteni ...., szóval hogy tudnám ez le screen shotolni :)

    + MÉG megpróbáltam , ugye letöröltem mindent és akkor egy fromázást nyomtam neki ugy helyi lemez jobb gomb és formázás, de ettől nem javult semmmit............ VAGY ESETLEG MEG LEHET MÁSHOGY IS FORMÁZN, hogy esetleg javuljon a kondició?

    köszi ....

Új hozzászólás Aktív témák