Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz bb0t #11843 üzenetére

    hadd ne meséljem el a sztorit hogy az ADATA SH96 vinyót ami már gyártotta a bad szektorokat meg elveszett róla a partíció milyen könnyű volt megölni "ütésálló" külső vinyóban is...
    ugye csak akkor cserélték gariban ha teljesen használhatatlan volt már úgyhogy intézkednem kellett minden külsérelmi nyom nélkül :)
    vinyó 1 éjszakára a fagyasztóba, másnap kivesz rádug a gépre és párszor az élével nekivágni az asztalnak (a gumis részen), elmondanám 5perc múlva már olyan daráló hangja volt hogy tuti leszakadt benne a fej ;-)
    vihettem is cserére és kaptam újat.

    szóval max 1 ilyen leejtést kibírnak de többet nem igen, úgyhogy mikor már a 3. SH93 is behalt (2 Samsung 1 Toshiba belsős) akkor utána ráfizettem és kértem egy NH01-et USB3-al!
    azóta annak semmi baja, vélhetően a másikba az USB2 vagy a vékony kábel miatt lehetett gond
    igaz ebbe semmi védelem nincs se gumibelső se gumi külső de ha nem ejtem le menni fog simán ;)

    inkább a hűtés az nagyobb ellensége ezeknek a mobil vinyóknak szóval egy Raidsonic vagy hasonló 3-4-5ezer forintos alu ház szerintem többet ér ;)

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák