Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Spd89 #10821 üzenetére

    Ha ment,akkor vsz van hozzá driver,keresni kéne,azt felrakni (ha van),v vinyót átteni egy új 3,5" rackbe,amik már kompatibilisek win7-el.
    (#10822) helltp: elmegy ez is,ára is jó tényleg :K ,ez a legújabb 3.0-ás Expansion modell,ahogy látom,de szerintem akadna jobb is. Burkolata műanyag lehet,de az új Goflex Desk-ek is nagyon melegedtek (akár 50-70 fok),ez is vsz,főleg,ha 7200 rpm,bár az talán csak elírás lehet reméljük. Lehet jobban jársz,ha veszel alu mobilracket (kevésbé melegszik)+hozzá vinyót,akár Seagate is lehet (ST2000DM001,v inkább 5400-as ST2000DL004),v WD,Hitachi vinyók is jók,de erről vinyó topicban.
    Továbbá akad más 3,5 " alternatíva is.
    neked régi Passportod van,azok jók voltak (180 GB-ás az melyik :F ,160 GB méret a szabványos, 1., v 2. generációsod van?),új 3.0-ások is,de volt pár köztes széria,aminél előfordultak hibák,ill van aki selejtet fogott ki,azért szidták. Jó extrémen nyúztad,csoda,h túlélte :Y ,bár régit én is ejtettem már le és nem lett semmi baja,de kemény padlóra ejtést ált. nem bírja sokáig egyik se,hibás szektorok, belső mechanikai sérülések stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák