Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz ropi02 #101646 üzenetére

    Ha a szállítás törölve lett, akkor jó eséllyel nem lesz várakozási időd (bár még sose törölték egy rendelésemet sem).
    De egyébként lehetséges, hogy egy következő körrel viszik el, nem tudom csak ötlet :F Milyen státuszban van? Awaiting delivery még mindig?

    Olyan volt, hogy fűt/fát ígért az eladó, kihúztam 90 (vagy hány napra lehet max) a feladási időt, hogy majd jön, aztán rám akart sózni mást, meg hirtelen a termék sem volt már a palettán. Várhattam volna 90 (vagy mennyi) napot, de inkább ráküldtem a Revolutot és 3 héten belül visszaszerezték a pénzt, a rendelés pedig le volt zárva.
    Ha esetleg törölték, de nem záródik a rendelés (amit kétlek, de ha mégis) és Revoluttal fizettél, vagy valami más online order protection-el rendelkező szolgáltatóval, akkor vedd fel velük a kapcsolatot. De először is az eladóval, hogy mit tud a szituációról.

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák