Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Cancer #1 üzenetére

    amazonnak van valami ilyen eszköze, legalább is évekkel ezelőtt láttam ilyen reklámot hogy a hűtő mellé volt téve a cucu és mindig lehúztad amit kivettél, betettél, aztán magától rendelte amiből fogyott a készlet. keress rá esetleg.

    amit szeretnél arra szerintem egy vonalkód olvasós telefon is jó lehet, azon a vonalon el lehet indulni hogy van-e olyan app, ami a "lecsippantásokat" beteszi egy csv-be vagy esetleg direkt google sheets-be aztán onnan már függvényekkel meg tudod oldani a többit (az adatbázist úgy is neked kell felvinni először).

    viszont az árakkal így is bajban lennél, tételenként egyeztetni kellene a blokkal hogy a regisztrált áron vetted-e a teufelt, vagy épp akciós volt, esetleg pont most ment fel az ára. akkor meg már egyszerűbb ha eleve minden árat beversz.

    viszont ha meg ezt ledemózod, rájössz, hogy mire kikeresed a lidis blokkon hogy kühneglück teavaj 250g 3db 610 Ft, csomó idő elment, és megint csak gyorsabb vagy, ha direktben a blokkot vered be.

    vannak nálam sokkal tapasztaltabb fórumozók a leltározás, automatizálás, vonalkód alapú rendszerek terén, én eddig jutottam, de mi verjük a klaviatúrát, mert még mindig ez a leggyorsabb. ezt esetleg meg lehet támogatni azzal, hogy a leggyakoribb 100 tételre kiteszel kis kattintható ikont, megajánlott árral, meg +--olható mennyiséggel az valamennyit gyorsít a dolgon de az alap akkor is a blokk és nem a vonalkód.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák