Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz DeFranco #2 üzenetére

    A vonalkód a tétel kikeresését segítené első sorban elöl. Az Andromoney-ban sajnos elég macerás. Lassú a csúszó animáció. Nem úgy jegyzi meg az állandó tételeket (partner, ilyesmi) ahogy az számomra logikus lenne. Emellett persze, ahogy mondod az árakat ellenőrizni kell, viszont az azért nem olyan hektikus és egy gyors check után, ha egyezik, már lököm is tovább a tételt...

    Tehát vonalkódra feldobja a terméket és a legutolsó ismert (egység) árat. ütöm a mennyiséget és (ha kell javítom az árat) ha nem, akkor -->tovább. S jöhet a következő... valami ilyesmire gondoltam. Kiegészítve 1-2 finomsággal, pl, hogy ki volt a vevő. (családi költségvetés), honnan származik az áru. (szokásos vásárlási helyek. Illetve akár megspékelve a blokkon lévő idővel (dátum, óra-perc) amiből további statisztikai és egyéb adatok is levonhatóak.

    Nem is értem, hogy a google és társai miért nem repültek rá már erre a témára. Hatalmas potenciál van benne, ha valaki rendesen töltögeti.
    Kapásból össze lehetne kötni a bankkártyával a vásárlást. Pl veszek egy vagon cuccot egy hipermarketben és kártyával fizetek. A rendszer érzékeli, hogy kártyával fizettem Látja, hogy hol. Tudják, hogy melyik kasszánál, magyarán megvan az összes blokkolt árucikk. S már nem is kellene az adatbevitellel bajlódnom. A magam részéről az elemzésért cserébe simán hagynám, hogy ezt monitorozzák. Látják, hogy miket vásárolok, szóljanak, ha akció van. Viszont én is látom, hogy eddig azt a terméket milyen áron vásároltam, tehát a "kamu akciók" egyből ki lennének szűrve...

    Hahh! Most jövök rá, hogy ez mekkora ötlet!! El ne lopja valaki! Gyorsan levédetem! :C :C

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák