Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Skynet258 #7228 üzenetére

    Nem ismerem a típust, ezért csak a specifikációk alapján tudok bármit mondani.
    A Pro 300W névlegest tud (max. 600W), az 1S meg csak* 250W (max. 500W).

    Az akku kapacitása lényegesen kisebb az 1S-nél, ahogy a hossza is egy picivel.
    A hegymászóképessége is sokkal gyengébb (szoros összefüggésben a vezérlő
    áramkorlátjával). Csak hülyén adják meg (Pro 12 fok, 1S 14%, ami ugye 8 fok).

    *: normál használatnál nem hiszem, hogy eget rengető különbség, de azért van.

    Összességében a Pro jobb ajánlatnak néz ki. De vásárlás előtt azért ki kellene
    próbálni, hogy neked hogyan tetszik, mert nagyon más, mint a Lime.:B Nekem
    személy szerint nem igazán jött be az M365 vezethetősége.** A későn reagáló
    gáz szerintem igencsak megszokást igényelne, cserébe a fék ott van a szeren.

    **: valószínűleg velem van a baj, mert rengetegen használják, megelégedéssel.

    Ha csak ezek közül lehet választani, akkor a használt Pro-t venném, olcsóbban.

    Szerk: gyári hatótávoknak nem szabad felülni. Ha tényleg tud 30 km-t az 1S, az
    nyilván bőven elég napi használatra, de ha csak a felét, ott kezd necces lenni.:K
    (És nagyon nem mindegy, hogy milyen súlyú pilóta, hol, és hogyan használná...)

    Szerk: amivel mentem 2-3 alkalommal a sima M365 volt, már fejleszthettek rajta.
    Próbáld ki a Pro-t, szerintem abban nem fogsz csalódni... Kell a 12Ah, meglátod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák