Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz driv4r #31627 üzenetére

    Köszi! :R És bocsi, hogy csak most válaszolok, de már rég leszedtem az óra hátlapját, hogy megnézzem, milyen elem kell bele, és addig nem akartam az óra vastagságáról nyilatkozni, amíg nem raktam össze, és akkor már az elemet is kicseréltem... 1-2 év után már nagyon időszerű volt. :D
    Igen, lehetne rajta reszelni, a 40.5mm szélességből és az 50mm hosszúságból is, viszont a vastagsága teljesen jó, a domború üveggel együtt is csak 9.4mm.

    "mínusz 1-2 az üvegből, keskenyebb rehaut, mutatók hosszúságának igazgatása"

    Biztosan szokatlan, hogy az üveg szinte teljesen a tok széléig ér, és a "rehaut" is furcsa lehet elsőre, de szerintem ez hozzátartozik az óra karakteréhez, így ezeken nem változtatnék. A perc- és a mp-mutató valóban lehetne kicsit hosszabb. :K

    " ‘Natural Park’ felirat lejjebb ültetése"

    A Natural Park felirat pontosan a számlap széle és a mutatótengely között félúton helyezkedik el, a PRX-emen is pont ott van a Tissot felirat, szerintem rendben van. Talán azért szúrt szemet, mert ezen hosszabb a felirat. :)

    A szerkezet egy olcsó Miyota kvarc, de örülnék, ha inkább egy kézihúzós mecha lenne benne, hogy a vastagsága vékonysága megmaradjon.

    Ami még nagyon tetszik, hogy nincs ráma az üveg körül, és bár domború az üveg, nem emelkedik ki a tok síkjából, gyakorlatilag a tok folytatása. Nem sok ilyen órát tudnék mondani... talán a Tissot PR 516 GL, aminél hasonló megoldást alkalmaztak, annak is vannak nagyon szép változatai (bár a mutatók hossza azokon is problémás).




    Egy távolabbi kép a méretek miatt:

    Natural Park NP1482

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák