Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoarden

    tag

    válasz dzsi23 #31968 üzenetére

    igen megrendeltem.
    Eleve a GS-eket alig ismeri valaki (tömegszinten). Úgy vagyok vele hogy valami nagyon-nagyon ismert (nem diver) Rolex designt pl. nem nagyon tudnék hordani, mert ott már lennének oylanok akik felismerni vélnék és hamsítványnak gondolnák.

    A SN0129-G -ben egy dolog van benne amivel nem tudom hogyan fogok együttélni/mexokni.
    A középső szemek fullpolírosak és nagyok is-szerintem így hamar karcos lesz elég jól láthatóan. Amúgy sem a zsánerem a polírkrumopli irány, élőben meglátom mi lesz az összbenyomás. Amúgy a tok szálcsiszolása nagyon jól néz ki a videokban is -remélem az képez annyi antipólust, ami nekem egyensúlyt teremt érzésre.
    EL tudnám viselni egy olyan jubelee(?) szíjjal mint a piros, amit linekeltél egy hsz-el korábban, persze akkor kevésbé hasonlítana a homage ihletőre.
    A saját honlapjukon sincs másik fémszíj amit lehetne hozzá +ban venni, eltérően egyes más modellektől, ahol van ilyen opció.

    [ Szerkesztve ]

    I want to be what I used to be when I used to want to be what I am now!

Új hozzászólás Aktív témák