Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mufi

    senior tag

    válasz dirtboy86 #28090 üzenetére

    Kb így értettem én is. 19-ben is már voltak reform batchek, azok sem érnek semmit. F széria...hát...retail árban felejtős. Meg úgy már generel az új Aventus, élén az Absolú-val :O

    Memmaao: hosszas kutatás és várakozás volt és egy véletlenszerű ebay árus, aki ráadásul tudta, hogy mit tartott a szekrényben. Borsos ára volt de örülök neki. Amúgy a régi 78%-os üvegeket bátran ajánlom, megéri ár/értékarányban nagyon.

    Ha indítok mindenképpen szólok, jól fog jönni egy komoly csapat. Igen, én is észrevettem, hogy max akkor van valami kiírás, ha sales post követi egy-két napon belül... :(
    Nekem már van egy adatbázisom, elkezdtem péntek esténként irogatni de alig van időm, energiáról meg nem is beszélek.

    Szeretem az Azzarot. Sokat probáltam amikor belecsöppentem ebbe a mesébe, szerettem őket, csak annyi illat volt már, hogy egy maradt a polcon, a Pour Homme. Valahogy így 40 felé teljesen más illatok jönnek be, mint 8-9 évvel ezelőtt. Rajtam most egy 2015-ös Red Aoud van a Montale-tól, csak mert kiívánom ezt a mézes misztikus rózsát.

    Azie - ez úgy van, hogy ha kell valakinek, akkor megveszi ha normális ára van, amúgy meg én már sokat kidobtam.

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák