Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz Interceptor #54451 üzenetére

    Akit extrém példaként hoztam srác , 30-as körüli fonottal perget itthon is a Póra jár harcsázni. Az összes pergetője harcsára van igazítva. Az UL cucc neki a 100 + grammos bot. :) Állandóan a Pón van és a mértékegység a tonna nála. Hány tonna harcsát fogott abban az időszakban. Nem túlzás. Ilyenek vannak lemegy első nap fog 300-400 kiló harcsát pergetve. :) Mármint az összfogás aznapra. Volt olyan egyetlen év alatt szétnyúzta a shimano twinpower orsót. 6000-es méretet ha jól emlékszem. Annyi nagy halat fogott lenn a Pón. De nem egyszer volt úgy új orsó az első bevetések után már feladta a küzdelmet. :) A legnagyobb gondja az milyen orsót használjon mert azok adják fel legelőször. Multival nem szeret pergetni a legerősebb peremfutók se bírják .

    Ha hazajön akkor is perget előveszi valamelyik "finomabb" cuccát és dobál. Harcsára. De közben jön süllő is neki. Sokat szokott fogni tényleg. Szoktam neki mondani mert jár halakkal telepakolt kis tavakra is, hogy téged onnan ki fognak tiltani hamarosan. :) Aztán utána jön , hogy már azt beszélik gereblyézik. MOndom ez várható volt megjósoltam előre . Ilyen cuccokon is használ kis gumikat de nagy fejjel, és fog vele süllőt is. Nem azt akarom mondani így ideális süllőre pergetni mert ő harcsázik, de így is lehet fogni nem keveset. Csak példaként mennyire sokféleképpen lehet süllőt is fogni ha éppen ott van és eszik akkor elkapja az a gyorsabban süllyedő gumit is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák