Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz sityupityu #37933 üzenetére

    a húshorgászattal pedig tisztában vagyok, azt hittem a költői túlzás megengedett :) de látom itt elvárás a pontosság ezért a következő esetekben pontosabb leszek!!

    apró észrevétel húzgálva a bajszát a "nagymacskádnak".

    Feltünt, hogy a reakciód általában, illetve eddig 2 esetben amit láttam, (pontos szeretnék lenni) az, hogy a "vitapartner" értelmi képességeit és elméjét esetleg ebből eredő tudását, felkészültségét és tapasztalatát kérdőjelezed meg :)

    Nem zavar félre ne érts de biztosan jó dolog ez úgy, hogy elképzelésed nincs pontosan ki ül a másik "sarokban"?
    Mivel nem ismerjük egymást így nem lehet képed arról, hogy hány diplomám van, mit dolgozom (esetleg tudományos vonalon), mivel kapcsolódom ki és milyen körökben mozgok azaz milyen barátokat gyűjtök magam köré, azaz kb semmit sem tudsz rólam. Nem folytatom mert félre értés ne essék nem akarok kötekedni, csak jelzem feltünt.
    No mindegy állítsuk ezt most alapra, egyezzünk meg abban, hogy nincs tudathasadásom, nem vagyok hülye sem, az értelmi képességeim bizonyára megfelelnek az átlagnak és a világról alkotott képem és fogalomtáram pedig szintén minimum ennek megfelelő.

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák