Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Steady74 #16937 üzenetére

    hát akkor csak sikerült 8 fölé menend vagy végig 5-8 között volt?
    mi 2x voltunk ott.nulla kapással.nem tudom.paszsoloma helyet. irto kicsi.annyira hihetetlen abba 8-10es halak uszkálnak.semmi jelük.meg ez hogy csak 1 bot uszo ez igy nekem nem szimpi.
    de ez a nézsa ez melyik?az ezersziget?
    nagyon süveglitek...ennyire válogatott nagy halak vannak ott.

    ÉÁn is voltam 2x pecázni. mult hét szombati nap irto csalódás volt.1 eltévedt potyka.szinte nulla kapás egész nap a moby2.ön. a haléőrház oldalán a fekete tavas gáton senki ne menjen a nagy fa előttre mert xarra van iszaposodva.azzal a tipikus fekete büdivel.a halak messzire elkerülik szerintem ez volt az oka a kapástalanságomnak.mert ugyanugy ugyanazzal nyomtam. mondom ezta csorbát ki kell javítani, voltma tegnap...

    Na ez viszont igazi meseszép nap volt. 15 pontyot fogtam meg ami még leakadt(4-5kb)....páromnak is átadt 3at, hagy fertőződjön. :B :B
    most irto jo erőben voltak a halak...simán belehuztak a 25ös fenekes fékjébe is.az átlag kb 2.5kg.ra jött ki. a fele kb 3-3.5es volt. volt pár kisebb.azzal betelepitettem a másik tavat.amit majd tán jövőre megnyitnak.brutál mi lesz abba.... :)) ....
    szilvás kukorica+girnyo volt a nyerő csali.vagy csak simán főtt kukorica.idő is szerencsére nem volt annyira brutál enyhén szeles felhős volt.most a szokásos helyen voltam a piroson a szembe középső fánál.
    ámmm egy tapasztalat. frenetiQ HQ zsinórt sose vegyetek annyira xar hogy az már gáz pödrödik csavarodik gubancolodik...stb....2x használtam aztán felbosszantott és letéptem az egészet. ugy voltam vele nem fogok hajszálazni felraktam új 20as sufixot(mérföldekkel kezelhetőbb kanóc)....ám tegnap du.n 2 órás szünet volt a kapásokban (15-17ig kb)...utána feltolás és puff le az úszó (a halak fele-felébe jöttek úszóra és fenekesre)...bevágók bot karika fék indul és csatt..azért ez nem lehetett kicsi....bár ki tudja az ólóm horog közt szakadt lehet egy elöző ponty bognártüskéje megsértette a zsineget.....
    meg volt 1x olyan huzom ki fenekest kárász maszatolás után....1x csak elnehezedik 100gr.os bot karika orsó indul és leakad....valszeg beleakadtam "valamibe" :Y .....

    a feketébe mondták 2hete fogtak 40es harcsát.egy órát bohockodtak vele partról....de meglett.ugyanígy kihuzás kárásszal és puff odavert neki.....jo mondjuk az én felszerelésem nem hinném kibírta volna ha nem is akad le...lehet csak potykába akadtam üres horgon valami nagyba.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák