Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorcsi

    veterán

    válasz Antonio #6323 üzenetére

    Köszi a tanácsot!

    szerintem magamnak lassabban egyik hétvégén megpróbálom csiszolgatni a technikát..és a high-pullból feltolva

    felmegy a súly...viszonylag jól (16-os), swingem is rendben van -úgy érzem, a többi gyak jól megy-
    a snach lefele szar :(
    ugye a csúcspont után megrántom lefele..és valami ott baszódik el. átbukik a markomon és begyűri a tenyerem (remélem érthetően írom) amikor fordul...gondolom még lazábbra kellene engedni..bár így sem szorítom annyira..csak hogy ne dobjam el.
    ne látom magam kivülről és így nehezebb rájönni a hibára -instruktor meg tolja az iramot nagyon...ami meg a nem tökéletes technika rovására megy :(

    amúgy a csoporttal és az oktatással van a gáz. mert túl sokan vagyunk ahhoz, hogy az instruktor normálisan tudjon ránk figyelni
    ugye vége lett 1,5 hónapja a kezdőnek..és most a haladóban nagyobb iramban haladunk..és jóval többen
    jó hogy van mit csiszolni a technikán..még a haladóknak is..nem hogy a kezdő után ennyivel
    persze értem én, hogy csinálni kell és akkor tanulom meg..de na..szerintem értitek ti is

    kesztyűt amúgy én sem szeretem. jó érezni a vasat közvetlen

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák