Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ZolkoW #161394 üzenetére

    Nem ragaszkodom ehhez, csak elfogadható áron volt - nyilván nem véletlenül. Első körben graveleket néztem, de 1000 eur alatt konkrétan semmi nincs. Van egy Bullsom aszfaltra, kardiózni (Night Falcon 2018), de nem mindenhol adott a lehetőség, hogy aszfalton maradjak. Letaposott, kavicsos, vagy földes erdei utakon is mennék, de inkább a folyamatos, egyenletes terhelés, és sebesség lenne a lényeg, hogy ilyenkor is tartani tudjam a magam kis amatőr tempóját, mert ha az outival lekeveredik az ember a 'betonútról', akkor vagy lassítasz (nagyon), vagy szétvered az első nagyobb kövön, kiálló gyökéren, vagy felpúposodott aszfaltdarabon. Szóval jó lenne valami kicsit terepesebb gumi, ami azért aszfalton is megállja a helyét, meg haladni is lehet vele. Nem ösvényekről beszélünk, rendes, letaposott túra- és kirándulóutak ezek, csak nem aszfaltburkolatúak. Koskormány, vagy egyenes, az igazából mindegy, de sok előnyét így a koskormánynak nem látom, a fékhez meg könnyebb hozzáférni azért az egyenes markolattal. Minimum 28-as kerék, minél kevésbé MTB-s geo, valami gyorsabb áttételezés, amit szeretnék.

    Használtakat is nézegetem, de a gravelek még így is horribilis áron mennek, rákeresni meg nehéz, mert mindenki másképp hívja ezt a kategóriát, meg mást ért alatta. Árban jó lenne 400-500 eur körül megállni, meg ne kelljen érte elmenni a világ végére, szóval ez is behatárolja a kínálatot. Kínomban kezdtem el az újakat nézegetni, de nagyon ritka, hogy 3 jegyű szám szerepeljen valamelyik normálisabbnál árként. :(

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák