Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Szakbarbár #152091 üzenetére

    Én sem voltam ám, csak polgár-pukkasztok. :P Illetve 1,5 órát futottam (bringázni 2-3-at kellett volna), a görgőzést meg nem akartam 2 órával kezdeni, lassan kell megkínálni a szervezetet a keserű méreggel. Egyébként röhej, hogy ugyanaz volt, mint tegnap: kinézek az ablakon, és rendesen esik az eső, mindegy, induljunk el, erre a város határában meg nem esik, csak vizes az út. Persze mire visszaértem, megint esett. A felénél még gondolkodtam, hogy kemény vagyok, nyomok két órát, de olyan szél volt a Duna-parton, hogy inkább hagytam. Erre bent/fent a városban meg szélcsend és meleg, de akkor már elengedtem. Egyébként ha valaki nagyon menne bringázni, akkor sárvédővel, esőkabival nem volt rossz idő. *

    (#152095) Maximum1: nagyon tetszik ez a bringa, ezzel a színnel! :C Mondjuk én a villát is hagytam volna kékre, fekete felirattal.

    (#152113) benfolds: meg számít, hogy milyen gatya van rajtad, mikor ültél utoljára bringán, mennyit ültél utoljára bringán, meg van-e kedved tekerni. ;) Nekem erről mindig egy gyerekkori barátom jut eszembe, aki valami küzdősportos edzésre járt. Azt mondta az edző, hogy addig fáj az ütés, amíg el nem hal az ideg a kézfejben (=meg nem szokja, gondolom). Ez lesz bringán is.

    *Más: Tud-e valaki olyan kamáslit, ami csak eső ellen jó, nem a neoprén, és olcsó? Aliexpress tele van vele, azt tudom, meg vagyonokért lehet venni olyat, amit időfutamra használnak. De mondjuk 5000 Ft körül, itthon, van-e?

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák