Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz FIREBLADE78 #116518 üzenetére

    A megelőzés nem arról szól, hogy akkor is lehúzódok, amikor annak semmi értelme. Nem tudom, hogy ez a félelemkeltő szöveg hogy kapcsolódik a hozzászólásomhoz. Én arról beszéltem, hogy ha előtte ott áll a kocsisor, ami miatt egyébként is kénytelen lesz fékezni, akkor nem engedem el - a saját biztonságom, és az ésszerűség érdekében sem, hisz mi a fasznak többször előzgetni egymást... Úgyis ott fogom hagyni, és ő az, aki végül beragad a forgalomba - mint minden autós ever a belvárosban.

    Elég súlyos lenne, ha attól kellene tartani, hogy az ámokfutó nem bírja ki az előtte haladó bringás látványát, és direkt áthajt rajta. Féljünk állandóan, ezt mondod? Az ilyen elmebeteg inkább szívja túl magát otthon kokainnal... De hogy az érdekükben senkinek sem kell baromságokat kommentelnie, az is biztos. :U

    Egyszer találkoztam ilyennel, aki a hídon az előtte álló kocsisor ellenére rám akart ijeszteni, és fél méterre megközelített hátulról a motorját bőgetve. A pirosnál egy ablakkal kevesebbje lett, ennyit ért el az egész röhejes művelettel. Szóval így értem, hogy az autósok picsája be van sózva, de előbb talán mérjék föl a következő 10 másodperc lehetőségeit, és akkor lehet mérlegelni, hogy megéri-e a feszkó. Ilyen nyomorékok kedvéért sem fogok a buckás szélre lehúzódni, még ha egyhelyben pörög és világít, akkor sem.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák