Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wxppro

    aktív tag

    válasz imyourfriend #18817 üzenetére

    Az a baj, hogy a rendőrök is úgy viszonyulnak a bringásokhoz, mint az autósok. Szinte soha semmiért nem büntetik meg az autóst ha bringással szívóznak, úgyis kitalálnak mindent, hogy a kerós legyen a hunyó. Ezért nem látom értelmét annak, hogy ha gáz van, akkor hívjak rendőrt. Minek? Hogy közölje velem, intézzem polgári peres úton? Nevetséges. Így legalább megvan a büntetés ( a tükör ára), amit amúgy a rendőrnek kellene kiszabni, de ennek hiányában kiszabom én.
    Persze, lehet mondani, hogy ez csak egy hülye biciklis, csak éppen az a probléma, hogy az a hülye biciklis is ember, annak is lehet családja, gyerekei, és mindez eszébe sem jut annak a sok kreténnek, mikor nekiáll szórakozni. Azt meg már nem is említem, hogy a kerékpáros tesz azért, hogy az autós faszkalap gyerekének, unokájának 30 év múlva legyen mit a tüdejébe szívni, de a saját apja meg éppen azon munkálkodik, hogy ne legyen mit a tüdejébe szívni. Mégis én vagyok a gyökér, mert bringázok. Kicsit abszurd, nem? Megérdemlik azt a tükörtörést, ha emiatt nem jut annyi lóvé benzinre, már megérte...

    sssent, bármi mást, csak Tourney-t NE! Ritka szarok a mostani szériák, életveszélyesek, komolyan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák