Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz kacsyx #120597 üzenetére

    csatlakozom,

    az a baj hogy cross-trekking bringánál nem lehet megmondani élesen a határokat, pár hete majdnem ott maradtam mert a cross-trekking bringámmal fejre estem(eszméletvesztés is volt). látszólag sima földút volt az út de hirtelen egyre homokosabbá vált és az ilyen kerékpár nem bir gurulni kialakításától fogva a homokban és úgy kikapta alólam a bringát hogy azonnal fejre estem...
    tehát valóban csak olyan útra való ahol egy gravel bike is elmegy, cross bringa nagyon jó elkezdeni kerékpározni meghozza a kedvet, ésaz álloképességet, de csak valóban jó földútra való, ami azért lássuk be ha az ember terepre kiszabadul, könnyen válthat rosszabb minőségű földúttá,stb..
    én nekem szerencsém volt mert semmi maradandó, de megtanultam hogy cross bringával 0 terep,max olyan földút amin még a tatáink elmentek a csepel-el,na azon talán még én is elmegyek...
    van helye egy ilyen bringának, de tényleg nem érdemes 350 ezret kiadni érte..

    ezért rövid és középtávú terv egy mtb és egy országúti vásárlása, cross trekking bringa eladása..
    ha mégis egy megbízható jó bringát szeretnél ami jó ár érték arányú, ezt venném:
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák