Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acef

    addikt

    válasz eastsider #105759 üzenetére

    Hi eastsider!
    Külső gumi? Alább némi olvasnivaló, segíteni fog a választásban.
    Én Schwalbe-t akartam, mert olcsóbb volt, de "szembejött egy pár alkalmi vétel hajtogatós gp4000sII, így nyilván azt választottam. Bevált :K

    schwalbe ez itt jól áttekinthető, mint gördülés, defektvédelem, súly, ...
    [link]

    continental
    [link]
    + Infó a contihoz, mert a honlapjukon nincs így egyben az infó:
    "Tehát például adott 9-féle a Conti által szabadalmaztatott defektvédelemi technológia: Vectran Breaker, Plus Breaker, PolyX Breaker, Safety System Breaker, Safety Plus, NyTech Breaker, Puncture Protection, Dura Skin, és Hardshell. Ezek közül a Vectran Breaker, a Plus Breaker, illetve a Safety Plus biztosítja a leghatékonyabb defektvédelmet, az első könnyű, de drága, mivel űrtechnológia, így a legmagasabb szintű országúti külsők kapják meg, a második a túra/városi modelleken alkalmazott, az utóbbi E-Bike-okon. A második szint a PolyX, amelyet a kissé alacsonyabb árfekvésű országúti modelleken találunk. A Puncture Protection és a Safety System egyszerűsített Plus Breaker technológia túra/városi modellekre, a NyTech pedig egy alaptechnológia országútra nejlon szövettel rendelkező modellekhez. A Hardshell megerősített szövet országútra ütöm-vágom használathoz, ennek montis párja a DuraSkin, mindkettő inkább a felütéses defektek megelőzésében jeleskedik. A montis Protection Apex és Protection is részben ide tartozik: ezek a technológiák extrémebb és CC felhasználásra biztosítanak optimális szövetszerkezetet, amely könnyű, rugalmas, strapabíró és egyben a defektek megelőzésében is segít."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák