Hirdetés

Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    válasz ludsimon #21314 üzenetére

    Jajj......a sok nyomoronc fényképész a Megyerin....állandóan van 1 csoport mikor átsuhanok rajta.Körülnézni nem tudnak....
    2 napja is apuci és kisfia bringájukat letámasztották az autósforgalomtól elválasztó korlátnak,majd körülnézés helyett 1 pillanat alatt a bringaúton átléptek és akkor fotózzuk Dunát kisfiam...... Na de itt jött a hiba,hogy én elől 35km/h körül mögöttem öcsém kb 3-4 méterre.....Én orditottam,azok megtorpantak,fék behúz,éppen hogy megálltam,viszont öcsém meg ugyanúgy fékezett,csak éppen elcsúszott mellettünk.Még jó,hogy nem mozdult meg a két nagyokos ,mert akkor biztosan telibe csaptam/tuk volna őket.Aztán jött a riadtan nézünk a bringásra nagy boci szemekkel történet.....Volt rajtuk 1 Decathlonnyi felszerelés,szóval semmi bajuk "talán" nem lett volna,de ilyenkor nagyon szét*asz az ideg a sok nemnormálistól.........
    Mi is mehetnénk lassan,vagy mindenkire figyelve,de ha körül tudok nézni,pláne 1 bringaúton,ahol egyik pillanatról a másikra megjelenhet 1 tekerő,akkor ez elvárható mástól is.
    Fogalmam sincsen hol is lehetne zavartalanul,gondtalanul tekerni.....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák