Hirdetés

Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    válasz TexT-BoY #2813 üzenetére

    Ja, nyilvanvalo volt, h nem ugralni akarsz azzal a bringaval. :DDD

    Nos, megvan a mai 30km is, meglepo modon meg elek, bar a qrva pedal mindent megtett, h ne igy legyen. Hazafele, kb 1km @home-tol a korforgalom kozepen, abszolut normalis tempo mellett komplett elvesztettem a jobb oldali pedalom, csodalkozok, h nem estem vmi auto ala/ele... Mak. Arrol nem is beszelve, h azelott eloztem meg 1 szekeret, ket kis lovacska is erdekes dolgokat muvelt volna a testemmel... Pedalon 1 sor menet egyszeruen megadta magat es kiesett a hajtokarbol. Ilyet meg nem b@xtam! Nem eltort a muanyag akarmi, hanem 1az1ben kiesett a pedal. Persze tokomet jol belecsaptam a vazba, illetve a kellys km-ora is valahogy rejtelyes korulmenyek kozt lerepult a kormanyrol :F Megkapni nem kaptam meg, szoval kell majd 1 masik :O

    Pedalon nem sporolni!!! Muanyagok csak bevasarlos bringakra jok!

    En is amint lehet veszek vmi spd-s kombot, kerul amibe kerul, nem fogok meghalni par ezer forint sporlas miatt... Tok uj volt a pedal, mint irtam, valszeg akkor tettek fel a bringara, tehat meg 100km-t se birt ki! :Y Ez aztan a versenytechnika ;] Holnap uzlet sincs nyitva, meg kell elegedjek par km futassal :O Ez van, orulok, h megusztam s ugyanez nem 45-50km/h-nal tortent, vagy felfele, mikor kamionok mennek el mellettem par centire :R

    mod: Jeannie, ha jol emlekszem muanyag pedalod van, csereld le vmi normalisra, nem olyan draga az a B+ amit mutattal. Szvsz.

    [Szerkesztve]

Aktív témák