Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz rétisün #24403 üzenetére

    Ma Budapesten mindenki hülye az utakon? Mindössze 2×3 km-t tekertem (heti bevásárlás), ezalatt a következők történtek:
    * autós megelőz, majd azonnal bevág elém, satufék, és elfordul közvetlen előttem jobbra (bár ez sajnos általános ...)
    * a Róna utcai bringaúton megyek, az egyik irodaházból jön kifelé egy autó, a vezető benne bambán néz felém, de fékezni elfelejt, még szerencse, hogy készültem rá, pedig nekem van ott elsőbbségem
    * haladok a Róna utcán, megállok az Egressy úti kereszteződésnél a külső sávban a lámpánál. Én vagyok az első, ezért aztán a sáv közepén állok meg, nehogy valaki megpróbáljon rajtam keresztül jobbra fordulni. A belső sávban egy teherautó áll. Lámpa zöldre vált, egy szétrohadó Jaguár (sztereotipizáljunk kicsit :) ) kivág a teherautó mögül és jobbról megelőzi, majd azonnal visszavág elé, mert a jobb sáv parkolóvá alakul át pár méter múlva. Ez már önmagában is veszélyes, csakhogy én a külső sávban mentem, pár centi hiányzott a padkára szorításos eséshez.
    * és a csúcs: haladok egy kisebb utcában, 30-as tábla, fekvőrendőr 1, fekvőrendőr 2, STOP tábla, én megállok, az engem megelőző autós megállás nélkül áthajtana keresztben, de a kocsi hátulját elkapja egy busz, befordítja, és összetör még egy autót. Mindezt tőlem 5-6 méterre ...

    rétisün: természetesen nem válasz akart lenni ...

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák