Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Ariadne #24140 üzenetére

    Erre egy nagyon egyszerű válasz:

    Notebook-ot, GPS-t, fényképezőgépet általában nem hordok zsebben, főleg nem bicajon, de főképp nem suliba, vagy éppen túrára Csóványosra.
    Ha pedig valami nagyon fontos dolgom van, és nincs internet hozzáférés a közelben, ott a telefonom, azon meg tudom nézni.

    Tegnap is, baromi nagy szerencsém volt, hogy volt internetem, mert nem írtam fel a telefonszámát a DVD-s srácnak. :W
    Gyorsan megálltam az Egressy úton hazafelé a suliból, felmentem a PH!-ra, bejelentkeztem, és megnéztem a privátomat.
    Szépen háttérbe nyomtam a netet, felhívtam telefonon, és ezzel megspóroltam magamnak 1 és fél órát+szétfagyást!

    Mert úgy volt megbeszélve, hogy az Örsön találkozunk, aztán mikor felhívtam derült ki, hogy még van dolga, aztán én meg ott vártam volna rá. :W

    Végül nem lett belőle semmi, nem jutott el az Örsig mert nem esett neki útba, ezmeg végképp érdekes. Na mindegy.

    A fontos, hogy internet nélkül várhattam volna vagy 2 órát is.

    Elfelejtettem írni, hogy 990Ft/30nap, ami nagyon barátságos, 100MB-os adatforgalom engedett.
    Ez bőven elég ha csak a leveleidet nézegeted, meg a PH!-t, esetleg időjárást.
    De online rádió, főképp youtube-val meg se szabad próbálkozni!

    Szerintem érted a lényeget. :P

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Aktív témák