Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antivirtuoz

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék egy Wufoo űrlapot beilleszteni a most készülő honlapunkra.
    A Wufoo.com kétféle lehetőség is kínál az elkészült űrlap beillesztéséhez: javascript (ők ezt ajánlják) és iframe.
    A javascriptet próbálom használni, viszont van egy nagy problémám.
    A megadott kódot csak egyszerűen beillesztem bárhova, és működik (ez OK).
    A gond ott kezdődik, hogy az űrlapokon használok méretezhető "üzenet" mezőt (akárcsak az, melybe ezt a bejegyzést is írom). Ugyanis ez a mező szépen nyúlik (igaz csak függőlegesen, de ez lényegtelen), csakhogy amikor két-három sornyit megnyúlik, kitolja az alatta lévő tartalmat (így a küldés gombot is).
    Próbáltam a Wufoo Support segítségét kérni, ők viszont csak két dolgot tudtak ajánlani: vagy használjak fix magasságot és egy külön görgetőt az űrlap szélén, vagy helyezzem a javascript kódot olyan containerbe, amelynek a mérete automatikusan igazodik az űrlap méretéhez.
    Görgőt egyáltalán nem szeretnék, nagyon elrondítaná az egészet, viszont az utóbbival gondjaim vannak: egyszerűen nem tudom, hogyan kéne/kell ezt megcsinálni. Ebben kérem a segítségeteket!
    Ezen az oldalon [link] megtalálható egy ilyen Wufoo űrlap. Ez persze egy ingyenes honlap, ehelyett készítem az új, saját honlapot. A lényeg, hogy itt is látni a problémát.
    Előre is nagyon szépen köszönöm Mindenki segítségét!

    antivirtuoz

    "A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák