Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 313313

    addikt

    válasz bsh #98443 üzenetére

    XZ1 Compactot kerüld el, ha mindenféleképpen el akarsz költeni 120k-t, akkor Iphone SE.
    Tesztelgettem 1 hónapig egy ilyen Sonyt, random oldott az ujjlenyomat olvasója bármelyik ujjamra, úgy, hogy 1 minta volt csak. Alapból nem oldotta fel a kijelzőt, az érzékelő érintése, mint a telefonok 80-90%-nál, hanem elöszőr gomb megynyom, teló feléled, majd beolvassa az ujjad és felold... Kamerája csapnivaló volt (P9 Lite, helyett használtam, annál nem szóltak...) A némítása megy úgy az egész teszreszabhatósága alul marad egy Huaweihez képest, logikátlan, átgondoltan. Cserébe jól pörgtek az alap funkciók, kibírta 2 napig egy töltéssel. Ha x óránál többet volt wifin (6-7 óra után már észrevettem) elvesztette a jelet és csak újraindítás után lépett fel...
    Nézz valami kis kijelzős Xiaomit, ha mindenféleképen 4,6" körül kell, vagy ott az Iphone, Sonyt felejtsd el.

    Szerk.: Árban a szórás meg azért van, mert áfamentes, csak a teló, rendes garancia nélkül... Ha normál helyen veszed, 2 év rendes Sony garanciával akkor az 180k :Y

    [ Szerkesztve ]

    HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Új hozzászólás Aktív témák