Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz Outlander #69785 üzenetére

    Azért az SD kártyás dolognak sok jó oldala is van. Az alkalmazások rakásra szemetelték az SD kártyát, uninstallnál pedig nem törölték a könyvtárakat. Most mindnek egy saját könyvtára van amit kezelhet, és ha törlöd az alkalmazást viszi a könyvtárt is. Fájlkezelő appok pedig belenyúlhatnak. Plusz ugye egy csomó alkalmazásnak írási joga volt még a system könyvtárban is, aminek egyáltalán nem lett volna szabad, hogy írási joga legyen. Szerintem ez így tiszta, bár biztos van valami ami miatt ez valakinek nem jó, én perpill nem látok gondot.

    Ugye valójában ez az egész a béna FAT fájlrendszer miatt van, mert egyszerűen nem tudnak kitalálni egy olyan modern fájlrendszert amit minden operációs rendszer megeszik, és esetleg támogatja az írás/olvasás jogosultságokat és a nagy méretű fájlokat. (plusz ugye egy csomó dolgot még amit egy ntfs vagy egy hfs támogat). Pedig csak megegyezés kérdése lenne. Így kénytelenek a többi mobilrendszerhez hasonlóan rendszerszinten tiltani az alkalmazásoknak a bárhova írást. Én abszolút mellette vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák