Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SoundON

    tag

    válasz fragola.6035 #75464 üzenetére

    Köszi a tippet.
    A 0 pontja most szinte pontosan 0,75 értéknél van ezekkel a 33M gyári késekkel. Eddig tudom most maximálisan eltekerni a tárcsát, azaz bezárni a két kés közötti távolságot, ameddig a záró csavar is engedné, tehát ha kitekerem a csavart se tudnám jobban összezárni. Én azt látom, hogy szerintem most 'tökéletes' ez a 0pont ha a csavar záródását veszem alapul. Ezidáig biztos hogy nem tudtam ennyire betekerni és mindig volt egy minimális rés a végpont és a csavar között. Ez talán érthető is ha valóban az van hogy most jobban meghúztam az alsó kés csavarokat, amik így 10ed 100ad milliméterekkel lejjebb húzták a kést, így a tárcsát is jobban rá kell tekerni a teljes záráshoz ami kb 0,2-0,3 értéket jelentett most mínuszban.
    Szinte biztos vagyok hogy a kés alá most sem került semmi mert nagyon figyeltem rá. Meg azon gondolkodtam, hogy ha mégis csak alá került volna valami, akkor az az értékeket pont másik irányba vitte volna el. Ha a kés alá kerül valami, akkor az alsó kés feljebb kerül és a 0pont, vagyis a teljes zárás is feljebb kerülne azaz 0,2-0,3 értékekkel megnövelte volna a zárási értékeket.
    Persze lehet hogy rosszul gondolom, nem tudom.
    Ezen a fotón talán látszik is mennyire koppon van a tárcsa csavar.
    Én nem értek hozzá, de azt gondolom hogy ebben az esetben egy teljesen meghúzott késcsavar jobb mint egy kevésbé meghúzott ameddig a menet és a csavarfej nem sérül.
    Kérdés hogy szerinted most van jól vagy eddig lehetett jól?
    Szerinted szedjem szét és lazábban húzzam meg azokat a csavarokat hátha pont visszaáll az régebbi állapot?

Új hozzászólás Aktív témák