Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Kávé Kálmán #51642 üzenetére

    édes istenem :(

    a shot volumen kiderült volna, ez így van, de miben segített volna? a gép már adott volt, a külső pid box meg mindenképp kell nekem, egy csomó más applikációja is lesz.

    a pid pedig azért jó, mert 88 fokos vizet is tudok, meg 91 fokosat is. durva, mi? mindezt úgy, hogy nem kell a gép mellett állnom, lehet a gyereket kergetni és visszaérek, amikor visszaérek. elhiszem én, hogy a nagy szent vaskalaposság számára ez maga a szentségtörés, de ez ostobaság. ahogy az is, hogy 2017-ben egy kávéfanatikus fórumban nekem egyáltalán bizonygatnom kell bármit egy pid hasznosságáról. nem a szükségességéről, a hasznosságáról. tudod, autofókusz.

    valóban nem leszek jobb autóversenyző attól, hogy van parkradarom, és parkradar nélkül is lehet tökéletesen parkolni. de hogy nem kezdek el nyüszíteni, ha valaki azt mondja, hogy de frankó ez a parkradar és így most kényelmesen rá tud állni 5 centire a mögötte lévő tárgyra minden alkalommal, az hétszentség. csak helyeselek. és nem kezdek el frenkizni, hogy ha elég ügyes lennél, menne ez radar nélkül is... mert hát ki a túrót érdekel?!

    (megkérdezném ezen a ponton, hogy mi a pélóért csináltál nyomásmérőt a pavonira, meg miért kell a hőmérőcsík, de biztos valami kretén logika alapján levezetnéd, hogy ezek tökéletesen kompatibilis dolgok az "az úgy jó, ahogy van" neogótikus elméleteiddel, ellentétben a pid-del, mert az meg maga a sátán)

    (mondanám azt is, hogy így 5? év hardcore kávézás után már sokkal kevesebb próba után is fel tudom mérni, hogy mit várok egy géptől, így rohadtul szükségtelen az oltogatás, de úgy sem értenéd meg. egyszerűen tisztában vagyok már a saját igényeimmel, ennyi. na de inkább meghagylak a prekoncepcióidban, hiszen olyan ügyesen megfejtettél)

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák