Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WarLock07222

    tag

    válasz Toobee #110110 üzenetére

    Meg alapvetően a "csokis, szirupos" jelzők, a cukor és a tej miatt is viszonylag egyértelmű hogy Espresso profilú lesz az a kés :D

    Nálam amúgy van itthon 3-4kg Bravos kávé, amit végül nem küldtem át az SSP késen, mert aztán nem éreztem szükségét. A további kísérlethez azt fel tudom ajánlani, mert csak a helyet foglalja hasznosabb dolgok elől :D

    Visszakanyarodva pár kommenttel korábbra. Szerintem félreértitek a "cserélődő pangóval" kapcsolatos problémakört. Ez a jelenség nem akkor zavaró, amikor már belőttél egy kávét és neadjisten 1g előző örlemény kerül ki a gépből, ami már X órát oxidálódott esetleg. Hanem amikor jön egy új kávé és tekergetnéd jobbra balra a finomságot, de csak kergeted a beállításokat, mint macska a farkát, mert az előző beállításból ottmaradt örlemény szabotálja a folyamatot. Ezt ugye páran úgy oldják meg, hogy 5-10g kávékat áttolnak a gépen, hogy tuti az új beállításon pörögjön a shot. Vagy igazán szeretsz szívni és nem zavar. Ebben jó a NZ, de pl. a Fellow Ode SSP-vel iszonyatosan rossz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák