Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madmike

    őstag

    válasz madmike #1484 üzenetére

    Úgy néz ki találtam munkát.
    Lett is hirtelen pár kérdésem, megköszönném, ha segítenétek egy 0km-s "sofőrnek" :)

    Kezdeném a munkával. Úniózás, 12T-s szólóval. Nem akartam úniózni, de ennél a cégnél annyit vagy kint amennyit szeretnél, nem tartanak kint 4-6 hétre, mint ahogy sok helyről hallottam. Ha csak 2 hetet szeretnék menni, akkor 2 hét után hazahoznak. Ez pedig szimpatikus. Mivel ismerősöm barátja a főnök, így még el is hiszem neki. Napidíj van, 12000Ft/nap. Ez milyennek számít más cégekhez képest?

    A kocsiról annyit tudok, hogy MAN, digit tachós, dupla ágyas, hűtős, klímás.
    Ezzel kapcsolatban felvetődött bennem pár dolog. Van ezekben a gépekben 12V-os szivargyújtós csatlakozó, vagy 24esek vannak? Ha utóbbi, akkor Ti, hogyan oldjátok meg a 12V-os eszközeitek működtetését?
    Mi az amit mindenképpen vigyek magammal? Szerintem elsőre így is a fél házat vinni fogom, de ami fontos lenne az meg tuti itthon marad....

    Javasolták, hogy a GPS mellé vigyek autós térképet. Abból melyik vált be nektek? Én a Collins Európa atlasszal szemezgettem ma a könyvesboltban,de nem vettem meg, hátha van jobb.

    [ Szerkesztve ]

    "Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Új hozzászólás Aktív témák