Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Üdv.


    Nyárvégén beruházok új (első) PCm -re ... ehhez szeretnék valami kultúrát jó minőségű 2.1 -est venni 20 (25) e Ft környékéig ha van. 5.1 est nem akarok mivel ahhoz hogy egy tényleg jó minőségt vegyek (szerintem) legalább 50 rugó illene (mármint hogy tényleg szépen és házimozit meközelítő minőségben szóljon) ahhoz meg nics zseton... olcsót meg minek. Meg szerintem -mint kezdő user- elég lesz a 2.1 aztán majd később meglátjuk

    Szóval mit ajánlotok??? típus (jelenlegi)ár ??

    ... (hifim és hangfalam/erősítőm amit ráköthetnék nincs) Ph 2.1 es tesztet is átböngéztem ...

    THX

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

  • Antonio

    senior tag

    Köszi!


    Valaki még ? ...

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

  • Antonio

    senior tag

    nem tudom hogy mélymániás leszek (valószínűleg) :DD

    a lényeg hogy szépen/dinamikusan szóljon (mivel egy ideig ez fogja hejetesíteni a ''hi-fi''-t mivel az a tesómnál van), ne rezegjen/zörögjön a mélynyomó, ja és azt se szeretem ha egy d&b, de méginkább egy kulturáltab angol trancenél (germán tuc-tuctól isten mencsen tizst kivétel)) csak a mélyhang dominál és mást nem hal az ember . 100 szónak is 1 a vége emelkedjenfelül az ''átlagos'' pc műanyag csipogókon, és tendáljon a kultúráltab audió hangfalak irányába. Szépen, tisztán, dinamikussan szóljon mindenéle mellékhangtól mentessen ...




    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Aktív témák