Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niti

    aktív tag

    válasz jerry311 #2613 üzenetére

    Ez szép megfogalmazás volt :R Egyébként tudom, és ezt elimserem maximálisan, de nem értek vele egyet abszolút...
    A duplaórák meg azért is zavaróak kicsit, mert így sokkal több időt el tud csípni belőlük... :W
    Tegnap már sokkal-sokkal jobban ment, talán kanyarodni is megtanultam, meg privátban, Tesco- parkolóban parkolni is próbálgattam, és aránylag az is ment, igaz, nem jobbra beállva, ahogyan majd a vizsgán kell, hanem csak balra.
    És ami a legjobb: a tanulóautón elment a szervó, így komoly izomerőt kellett kifejteni a kormányzásához, lévén, hogy elég szélesek a kerekei. (Merci A170)
    De nem, nem is ez a legjobb, hanem az, hogy mivel mocskos drága hozzá az alkatrész, így nem biztos, hogy megcsináltatja most, hanem kölcsönautón tanulok vezetni. Ami Fiat Marea (vagy mi) lesz. Direkt azért választottam amúgy a Mercit, mert kicsi.
    Nem baj, nem baj. Sokszor elnézem, milyen emberek kaphattak jogosítványt, ebből kiindulva nekem is sikerülni fog, és Eastsidernek is, és AMD Powernek is, meg itt mindenkinek :)

Új hozzászólás Aktív témák