Hirdetés

Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog (1)


    Az alap Vodafone 355-nek a kamerája egy szutyok. Oh, csodás SE K800-as, te voltál a legjobb fotós társam!

    Ez egy Sony Ericsson K800-sal készített fotóm. Oké, a tegnapi fotónál vastag felhőtakaró volt az égen, a 2010-es fotózásnál pedig sütött a nap, de mindenképpen szembeötlő lenne a két fényérzékelő közti különbség.
    Igen, nagyon hiányzik a K800-as. :(
    Ezért (is) szörnyű a szegénység.
    Sok-sok hangulatos közeli felvételt lőttem a K800-sal. Nagyon éreztem a kicsike tudását. Együtt rezdültünk. :O Ilyenkor gyűlölöm magamat. Minek a tehetségem, ha egy földönfutó vagyok? Halottként pont ugyanannyi értékem lenne mint most élőként, semmi.

    Ráadásnak tegnap seggfej voltam. Az érzékenységem oda-vissza működik, nemcsak a bántások hatnak rám, hanem az is, ha én magam viselkedtem kifogásolható módon és leesik, hogy mekkora köcsög voltam. Órákig főtt a fejem, és természetesen bocsánatot kértem.

    Aztán egy órán át merengtem az öngyilkosságon, ami eléggé nehezen kivitelezhető a jó természetem miatt. Nem vagyok egy gyilkos alkat. Pech. Se élet, se halál... :W

    Szóval vannak a cuki álmok, és a durva valóság. Boldog vagyok, hogy nem lesz gyerekem. Szadista lennék, ha ilyen terepre kisdedet küldenék. Hiszen már én is fölösleges vagyok! Csak egy a cirka hétmilliárdból.

    Azt mondják, hogy az élet érték. Akkor miért keres egy tíz éves munkatapasztalattal rendelkező dajka nettó 76000 forintot? Kies hazánk lesz Európa Észak-Koreája. Aki teheti, meneküljön! A hülye és gonosz rezsim azon van, hogy teljesen ránk telepedjen. Gusztustalan, parazita szervezetté lett a "politikai elit". :(

    Ostoba dolog tőlem az összeomlás peremén a természet szépségeiről papolni. Fölösleges, akár a halottnak a puszi.

    Megyek aludni.

    Szerk.: Kiküldtem a bejegyzést, megláttam egymás alatt a két fotót, és sírni kezdtem.

    [ Szerkesztve ]

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Aktív témák