Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz M1995 #307061 üzenetére

    “Egy dolog az ajánlás és egy másik dolog, ha azt írja nem lehetséges a backup”

    Pedig pontosan, hogy mindkettőt írja egy értesítésen belül. 🙂

    De annyira nem tekintek végülis nagyon nagy figyelmet neki, mert szerintem csak ilyen “korai kínálgatás” jellegű dolog a nagyobb tárhely felé.
    De pont elgondolkoztam magamtól is egyébként, hogy havonta harmadnyi doboz cigi árából 50GB iCloud…
    … édesanyám is iOS (telefon és táblagép is) és már hetek óta sikít a telefonja, hogy teli az 5GB felhője, ami természetesen unoka fotó és videók miatt nem csoda, gondolkoztam olyanon, hogy előfizetek magamnak az 50 GB tárhelyre és készítek Fotókban egy Megosztott albumot, ami az enyém és övé lesz.

    Ebbe a Megosztott albumba helyeznénk át időnként a telefonjáról képeket és videókat (gondolom ezt a hétköznapokban ugyanolyan simán el tudná érni, mintha csak saját iCloud-ján lenne), hogy a saját 5GB-os iCloudja ne legyen folyamatosan teli.
    Gondolom ez a művel közvetlenül a telefonjáról nem lehetséges ugye, hanem kábel és laptop közbeiktatásával lehetne csak mindig megoldani.

    A leges legegyszerűbb nyílván az lenne, ha ő fizetne elő az 50GB-os tárhelyre és akkor úgy lenne az egész a leg fluidabb, csak szeretem, ha az ilyen dolgok az én kezeimben vannak és zajlanak folyamatosan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák