Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimhun

    senior tag

    válasz luccc #22841 üzenetére

    Hali,

    Remelem ez nem tiltott itt amit leirok.

    Amit en megprobaltam a 3G-mmel az hogy megvaltoztattam az Ios szoftver verzio szamat. Vagyis atirtam a 4.2.1-et 4.3-ra.

    Jailbreak kell hozza meg SSH, utana iFile-al bele kell menni a file rendszerbe(en WinScp-t hasznaltam) majd megkeresni a /System/Library/CoreServices/ konyvtarat es itt a SystemVersion.plist file-t. Ebben van egy sor amiben van a ProductVersion, itt atirod arra amire akarod a 4.2.1-et (pl 4.3 vagy 6.0 :) ). Ezek utan ha ujrainditod a telefont akkor mar a telefon azt fogja mutatni hogy olyan verzion van.

    Az iTunes is ezt a verziot fogja latni es engedi is letolteni a fileokat, DE nekem amikor probaltam az uj Facebookot felrakni szepen letoltotte majd az install-nal hibat irt ki. Igazabol massal nem probaltam, lehet hogy mas feltelepulne ra. Egy probat esetleg meger.
    Valoszinu hogy a 3G miatt van a hiba, hiaba erzekeli a kesobbi szoftvert az iTunes.

    Forras

    Egyebkent azoknak jo lehet akik 5.1-en vannak pl Iphone 4-el, de azt akarjak hogy az iTunes iOS 6-ot lasson a telefonon. Forras

Új hozzászólás Aktív témák