Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    Sziasztok! Párom szeretné lassan lecserélni az iPhone 6S 16GB telefonját, mert ekkora tárhelyen már nem fér el. Főbb szempontok az üzemidő és a kamera.

    Újat szeretnénk venni, de nem feltétlenül a legújabb modellek közül. Viszont ahogy néztük, több modell elérhető most 220-270k között, mondhatni 'hasonló' árban:
    8 4.7", 64GB, 170-190k Aqua / iStyle, a kisebb kijelző még nem akkora gond, de félek a kamera/aksi téren is alul teljesít a többihez képest.
    8 Plus 5.5", 64GB, 228k (iStyle) (ahogy látom a lentieknek így is jobb az üzemidejük, kamerájuk, és a fizikai/kijelző méret aránya, így talán ezt hagyhatjuk - avagy akkor már inkább az Xr, igaz?)
    Xr 6.1", 64GB, 220k-240k (Aqua / iStyle)
    XS 5.8", 64GB, 255k (Aqua, Speedshop) (290k iStyle)
    11 6.1", 64GB, 265k (Aqua)

    Így a három kérdés:
    - Xs vs 11: kis árkülönbség, előbbiben talán jobb kijelző...? De gondolom minden másban jobb lehet a 11 és érdemesebb azt választani, igaz?
    - Xr vs 11/XS: +35-45k-t megérne-e, vagy ár/értékben jó az Xr is? Bár gyanítom pont a kamerán spóroltak, ami meg fontos lenne.
    - Ha az árat nézzük: egy iPhone 8 mennyivel marad el üzemidőben / kamerában a többitől? Mert azért 50-95k jelentős extra a többiekért, és nem tudom mennyivel adnak többet. (Másfelől 170k-ért venni 4.7" telefont azért... de Apple árazás, ez van)

    Specifikáció komparátort látom ugyan, de pont az üzemidőről és kameráról innen nem sokat tudok meg. Meg aztán számokból nehéz megmondani melyik - milyennek érződik valójában.
    Gondolom a 11 a legjobb a listából, ennyiért még lehet jó (a 280k-s áron nem vennénk meg - Apple hivatalos ár. Nem ragaszkodom Aqua-hoz, de amennyire tudom megbízható hely, ezért írtam oda, ahol az Apple/iStyle drágább volt. Random GSM, Turbado, egyeb helyeken gondolom nem hivatalos Apple garancia van)

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák