Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz ben5001 #148938 üzenetére

    A kommented első részével egyet értek, tehát annál alább már nem nagyon kellene adni. Viszont:
    -Első, hogy ne felejtsük el, hogy papának ez lesz az első okostelefonja. Tanulni, mérgében földhöz vágni a 4-4S is tökéletes.

    Nem hinném, hogy papa naponta 4-5- órát fog viberezni, facebookozni vagy emailezni.
    Minden olyan feladatra, amihez hozzá szokott a régi nokiáknál, tökéletes a 4-es széria. Emellett még midnig az egyik legszebb iPhone.

    Az utolsó mondatodra pedig, hogy aki 40-45-nél drágábban adja az 5S-t, nem a földön jár csak annyit, hogy igaz, hogy állapotfüggő, de azért egy független szép állapotú 5S nehogy már ne érjen meg 65-70 ezret. Függő, esetleg doboz nélküli 5S valóban nem ér többet a rizikó miatt, de egy szép független 5S simán megér annyit, amennyit írtam, és szerintem az van nagyon eltévedve, aki 40-ért akar 5S-t venni.

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák