Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz Jojo5 #19045 üzenetére

    Ha megengedhet magának az ember egy 100-150k-s telefont, az ne 200ft-os programokon spóroljon már basszus. Ennyire nem tud valaki mérlegelni? Havonta elkölt az ember 3-4 eurót ilyesmire az csutkára vágja a büdzséjét? Én sem szoktam minden szart összevenni, csak ami megtetszik. Sőt, meg lehet várni a leárazást is, mivel előbb-utóbb minden arra a sorsra jut, még ha 1-2 napra is. Rengeteg olyan játékom van ami 3-5 euróról lett centekre leakciózva és megvettem, mert tudom hogy nem játszok vele annyit, hogy drágábbért megérje, de azért kíváncsi vagyok rá, ennyiért pedig belefér. Ha nekem belefér és ki tudtam köhögni 110k-t egy telefonra, akkor más is meg tudja magát erőltetni és nem összelopkodni a rávaló szoftvereket.

    Ugyanolyan átlagemberek programoznak és fejlesztenek erre a telefonra a megélhetésért mint te, vagy én. Ha nem veszed meg a terméküket, tőlük veszed el a lehetőséget, hogy legközelebb jobbat csináljanak, vagy még jobbá tegyék az ingyenes updatekkel. Az a baj amíg az ember nem volt még a dolog túlsó végén, addig nehezen érti ezt meg, pedig nem kell hozzá nagy képzelőerő, csak egy kis empátia.

    Szóval igen, erősen lenézem az ilyen megnyilvánulásokat. Akinek nem engedi meg a pénztárcája, hogy néha elköltsön egy kis pénzt olyan programokra amiket nagy megelégedettséggel nap, mint nap használ, az ne vegyen iPhone-t, vagy bármilyen okostelót ebben a kategóriában. Meg szabad sértődni, de a lustaság nem mentség a lopásra.

    De ennyi off elég volt mára részemről, elnézést azoktól akiket esetleg idegesítettem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák