Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rolcsibácsi

    őstag

    válasz Kashim #19049 üzenetére

    ezeket az embereket nem ertem.. lehet h valaki nagynehezen osszegyujti a telo arat, es mivel az is kurvadraga, hadd ne kelljen mar faszom appokra is kidobni a penzt, raadasul ugy hogy ki tudja jo e vagy sem... ne okoskodj mar masok penze felett.. ha ilyen jol megy akkor a par eurosakert miert kell varnod a learazasra?... de nekem aztan mindegy, androidra en is megvettem parat ami kell, es egyatalan nem warezoltam meg, de csak mert megtehetem itt angliaban, otthon ez nem igy volt..

    az meg marhanagy melo hogy otthon valaki osszebarkacsol hobbibol egy appot, majd ebbol akar megelni?..

    [ Szerkesztve ]

  • Jojo5

    őstag

    válasz Kashim #19049 üzenetére

    Értem én, de az elején pl. egyáltalán nem is állt rá a fejem erre amikor meghallottam, hogy huhh még appstore meg tököm....

    Mint ahogy írtam is én hajlok arra, hogy megvegyem azt a kemény 4 db játékot amit használtam amikor JB volt fenn... nálam pl. a lustaság nagyon nagy hátrány tudom nem mentség, de ha egyszerűbb úton megtudok\tam 1-2 dolgot szerezni akkor felraktam... tudom nem jó, de ez van...

    Majd elvileg már jövőhéten átmászok 1 normális bankhoz és megveszem szépen a kemény 0.99 eurocentbe kerülő játékaimat...(cut the rope, experiments és where is my water) :)
    A másik fele, hogy a JB kezd kiakasztani, hogy nálam szerintem az fost@ össze a rendszert szóval a közeljövőben nem hiszem, hogy felrakom, max ha égető szükségem van valamire mondjuk az SBsettings az nagy kényelmi funkció ilyen téren... :U

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák