Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hát nem tudom mint mondtam nekem is G.SkiLL Ripjaws F3-12800CL7D-4GBRM ramom van Most Maximus III.ban is tökéletesen mennek, és az előző Asus P7P55D Pro lapomban is hibátlanul mentek! mind2 lapnál volt fent 3.féle BIOS is szóval azt se mondhatom hogy BIOS hiba lenne! :K G.Skill & i5-750 Default 1,2875.v al szaladgáltak a ramok P55D Pro lapban alap beállításon CL7.ben! De most a M3F lapban is ugyan ilyen szépen mennek szóval én marhára nem értem mitől vannak nálatok ezek a hibák G.Skill ramokkal habár látom GeiL Evo val is gond van szóval én valami egészen másra gondolok nem a ram és nem is az lap lesz ott a gond nálatok :C

    Vagy az OP-rendszerrel lesz gond (hiába friss telepítés, az én Win7.Ultimate x64.em amit használok már 6.db alaplap cserét megélt soha nem telepítettem újra pedig volt ám elég nagy kavalkád nem 1féle lap: Gigabyte, Asus, DFi és nem 1féle Chipset: P35, P45, P55 és mindegyik lapnak feltettem a saját tuningoló és egyéb tweaker progiját még sincs semmi gondom) vagy pedig valamelyik driver miatt kék-halálozik mert általában driver gond szokott lenni (VGA, AHCi, Hang) ha Win indulás közben vágja magát hanyatt a rendszer olyan nincs hogy bemelegszik a cucc és utána meg megy jól ha hibás a ram vagy lap vagy bármi akkor az mindég hibázik nem csak induláskor :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák