Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neonx

    csendes tag

    válasz m.jeno #8531 üzenetére

    Na akkor feltettem a zozo skint 480x272 silver itt a fő menüben látok (kémcső,bluetooth,tmc,"de a tmc ikon nem reagál semmire"fejhallgató ikonokat) az alábbi sys van bent, bemegyek beállítás/közlekedés információ alatt semmi TMC pipát nem látok csak egy dolog van (Forgalmi statisztika adatok látok. Így nem tudok bemenni ahol a forgalmi helyzet jelentést kellene keresnem ahol a (meghatározott esemény, és a rádió adásokat kellene látnom.

    Ha az alábbi sys-t sikerülne belőni 1-9 porton meg a calssname is jó lenne akkor. A a zozo féle skinnel úgy működne, hogy a beállítás/közlekedés alatt a tmc ki van pipálva az online nincs és a kémcső és a fejhallgató melletti TMC-nek aktívnak kellene lennie? Ez alatt azt értem, hogy a(zozo silver piros TMC rádió torony) ikonnal közvetlenül belépnél a Forgalmi helyzetjelentés ablakba? Ahol látod a KERESÉS ablakban a PL:TrafficNav xxx?

    [device]
    type="navon_N750"

    [tmc]
    saved_config_available="1"
    saved_config_classname="XXXXXXXX"
    saved_config_portname="COM"
    saved_config_port="auto"
    auto_tuning="0"
    saved_last_frequency="948"

    Ha beteszem ezt a sys.t akkor meg jelenik a beállítások/közlekedés menü alatt Forgalmi, TMC, és Online de ezt nem tudom hogy jó-e.
    [network]
    available="1"

Új hozzászólás Aktív témák