Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feketekkrcsn

    csendes tag

    válasz tototos #55104 üzenetére

    Sziasztok!

    tototos: Én Lenovo T420si-t használok (Windows 7-tel, gond nélkül), telepíteni ugyanolyan sorrendben szoktam, mint Francia91. A Windows Update-n keresztül soha nem telepítek a vashoz tartozó meghajtóprogramot, mert összeakadhat a SU-tel. (Saját tapasztalat és fórumbejegyzések alapján írom.)

    Egy érdekesség a két grafkártyával kapcsolatban (bár lehet, hogy csak nekem nem volt triviális):
    Vannak programok, amik akkor is a külső kijelzőn akarnak megnyílni, amikor az már nincs csatlakoztatva. Ilyenkor a tálcán ha rákattintok az ikonjukra (ezzel aktívvá téve az ablakot) és megnyomom az egyik <Windows gomb> + <nyíl> kombinációt, az ablakot az aktív képernyőre tudom csalni.

    Ugyanez advanced szop@tásként:
    Vannak programok, amik csak egyes felugró ablakokat akarnak megjeleníteni a külső kijelzőn, amikor az már nincs csatlakoztatva (én Ansys CFX-nél és ICEM CFD-nél tapasztaltam, de utóbbinál meg sem lepődtem :DDD ). Ezért a fenti kombót akkor is érdemes bepróbálni, ha egy parancs megkérése után - a kurzormozgást leszámítva - non-reszponzívvá válik a gép.

Új hozzászólás Aktív témák